Jaký bude rok 2014?

Vývoj v roce 2014

S uplynulým rokem mohla být většina investorů spokojena. Rostlo téměř vše a investoři vydělali. Co ovšem přinese letošní rok? Jedinou seriozní odpovědí je, že nevíme. S jistotou ale víme, co nového v letošním roce čeká čtenáře portálu ETFs.cz.

V roce 2013 dále rostl jak počet čtenářů našeho portálu, tak i celkový počet shlédnutých stránek. Za přízeň děkujeme a těšíme se na další spolupráci v letošním roce! Rostoucí zájem o informace z oblasti burzovně obchodovaných fondů (ETFs) nás velmi těší a je celému týmu portálu velkou motivací k další práci.

Nejbližší novinky na portálu ETFs

Hned v lednu zpřístupníme čtenářům databáze burzovně obchodovaných fondů obchodovaných v USA a Evropě. Podrobně budeme sledovat přibližně stovku fondů, které dle našeho názoru stojí za pozornost. Od pondělí 6. ledna budeme zasílat do vašich e-mailových schránek Týdeník ETF, který přehledně shrne nejdůležitější události na trhu. Nevynecháme ani články, které vás na portálu ETFs.cz nejvíce zaujaly.

TIP: Máte zájem o zasílání Týdeníku ETF? Napište nám na redakce@etfs.cz

Investiční akademie již v únoru

V říjnu 2013 jsme spustili vzdělávací projekt – Investiční akademii ETF. Zájem ze strany účastníků nás přesvědčil o tom, že vzdělávání investorů má smysl. Proto budeme i v letošním roce vypisovat termíny kurzů, kde se můžete seznámit se všemi důležitými informacemi k ETF. Těšit se můžete i na řadu dalších tematických seminářů a webinářů.

Spousta zajímavých témat

I v roce 2014 bude celá redakce portálu ETFs.cz pilně připravovat zajímavé články a zpravodajství z trhů. Zaměříme se nejen na analýzy jednotlivých produktů či modelová portfolia, ale i obchodní techniky, manuály pro začínající investory… Inspirovat se můžete i rozhovory s analytiky, ETF investory a dalšími odborníky na investování.

Úspěšný rok 2014 přeje celá redakce portálu ETFs.cz