Kontakt pro média

Píšete o investicích a rádi byste obohatili příspěvek o komentář k burzovně obchodovaným fondům? Neváhejte a napište nám do redakce.

Analytici portálu ETFs.cz nabízejí:

  • Aktuální zpravodajství z trhů
  • Analýzy dostupných produktů
  • Komentáře k tržnímu vývoji
  • Názory analytiků
  • Vysvětlení problematiky investice do ETF

Spolupracující portály a magazíny

Články věnované burzovně obchodovaných fondů pravidelně vycházejí na mnoha předních finančních webech v České republice i na Slovensku. Naše příspěvky naleznete na níže uvedených portálech.

Investičníweb.cz

První český internetový portál nabízející informace ze světa investic.Najdete zde řadu aktualit z trhů, investiční tipy, komentáře k aktuální situaci na trhu, spoustu rad a návodů. Naše příspěvky jsou pravidelně publikovány v sekci FONDY.

E15 – FinExpert.cz

Zpravodajský portál věnovaný ekonomice, financím i investičním tématům. Naše příspěvky jsou pravidelně publikovány v sekci INVESTUJEME.

STOX.cz

Informační portál provozovaný společností Grant Capital. Na stránkách naleznete kromě pravidelného investičního zpravodajství i řadu odborných článků, které mají za cíl seznámit investory s různými investičními produkty. Články portálu ETFs.cz naleznete v sekci Články.

Finance.cz

Jeden z prvích českých webů zaměřených na problematiku osobních financí. Internetové stránky nabízejí kromě zpravodajství z oblasti financí i řadu užitečných návodů, přehledů a kalkulaček. Naše příspěvky jsou pravidelně publikovány ZDE.

PenízeNavíc.cz

Internetové stránky nabízejí zpravodajství z oblasti osobních financí. Jaka jeden z mála webů prosazuje myšlenku správného finančního plánování. Server je provozován nezávislou poradenskou společností Broker Consulting. Naše příspěvky najdete v sekci INVESTOVÁNÍ.

iFondy.cz, Fondmarket.cz

Internetové stránky zaměřené na investice do podílových fondů. Provozovatelem portálu je nezávislá poradenská společnost Broker Consulting. Naše příspěvky najdete v ZDE.

Časopis MakeMoney

Časopis Make Money není jenom pro profesionální investory. Jeho cílovou skupinou je naopak ta nejširší veřejnost se zájmem o investování. A hlavně pak ti,  kterým není lhostejná jejich budoucnost, a nechtějí slepě spoléhat na to, že se o ně někdo jednou postará. Make Money je tu pro všechny, kteří chtějí vzít svou budoucnost do vlastních rukou a zajistit si finanční nezávislost a svobodu.