Investiční akademie ETF: Pojďte s námi obchodovat!

zlaté vejce

Již v říjnu 2013 spouštějí portály ETFs.cz a STOX.cz unikátní vzdělávací projekt, kde se všichni příznivci investování dozví vše potřebné o burzovně obchodovaných fondech (ETFs). Tyto moderní investiční produkty již na celém světě využívají soukromí investoři i profesionální správci aktiv. Využijte všech výhod burzovně obchodovaných fondů a staňte se úspěšnými investory!

V České republice můžete navštívit řadu seminářů o investování – některé jsou zdarma, jiné za peníze. Do první skupiny spadají především „reklamní akce“ nejrůznějších společností. Dozvíte se zde řadu novinek o společnosti, v lepším případě i základní informace o možnostech investování na kapitálovém trhu. Informačně hodnotnější jsou placené kurzy a semináře. Pokud se vám podaří vyhnout přednáškám, které prodávají jen zaručené recepty na snadné a rychlé zbohatnutí, jste již krůček od toho, stát se dobrým investorem a správcem rodinných financí.

Naše semináře jsou jiné, jdou cestou poctivého vzdělávání. Posluchačům a budoucím investorům neslibujeme, že se z nich stanou milionáři přes noc. Musíme zklamat i ty, kteří očekávají poutavý „životní příběh“. Našim cílem je ukázat možnou cestu k dlouhodobému ziskovému obchodování prostřednictvím burzovně obchodovaných fondů bez marketingového obalu.

První celodenní seminář má podtitul „Získejte seznam nejziskovějších fondů a staňte se úspěšným správcem svého portfolia!“. V ucelených tematických blocích vás seznámíme s jednotlivými typy burzovně obchodovaných fondů, ukážeme výhody i nevýhody oproti ostatním investičním produktům, zaměříme se na výběr vhodných fondů a ukážeme, jak lze vytvořit a spravovat vlastní investiční portfolio.

V závěru každého bloku si uděláte malý kvíz, kde si ověříte získané znalosti. Pokud bude třeba, pozastavíme se u obtížnějších témat.

Chcete se dozvědět více? Napište nám na adresu akademie@etfs.cz a získejte podrobné informace k připravovanému semináři.

Upozornění: Informace a data uveřejněná na internetových stránkách ETFs.cz nepředstavují nabídku k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních produktů ani nepředstavují investiční či obchodní doporučení. Obsah internetových stránek slouží jen a pouze ke studijním účelům. Podmínky užívání jsou uvedeny zde.