Investiční akademie ETF naděluje již dnes

otázky investorů

V říjnu jsme společně s partnerským portálem STOX.cz uspořádali první vzdělávací seminář zaměřený na burzovně obchodované fondy – Investiční akademii ETF. I v roce 2014 se můžete zúčastnit tohoto unikátního vzdělávacího projektu a stát se úspěšným investorem.

V České republice můžete navštívit řadu seminářů o investování – některé jsou zdarma, jiné za peníze. Do první skupiny spadají především „reklamní akce“ nejrůznějších společností. Dozvíte se zde řadu novinek o společnosti, v lepším případě i základní informace o možnostech investování na kapitálovém trhu. Informačně hodnotnější jsou placené kurzy a semináře. Pokud se vám podaří vyhnout přednáškám, které prodávají jen zaručené recepty na snadné a rychlé zbohatnutí, jste již krůček od toho, stát se dobrým investorem a správcem rodinných financí.

Naše semináře jsou jiné, jdou cestou poctivého vzdělávání. Neslibujeme, že se z vás stanou milionáři přes noc. Musíme zklamat i ty, kteří očekávají poutavý „životní příběh“. Našim cílem je představit burzovně obchodované fondy jako nástroj moderního investičního portfolia.

V ucelených tematických blocích vás seznámíme s jednotlivými typy burzovně obchodovaných fondů, vysvětlíme jejich možné konstrukce, ukážeme výhody i nevýhody oproti ostatním investičním produktům, představíme vybraná modelová portfolia profesionálních správců a mnoho dalších zajímavých informací. Více se o Investiční akademii ETF dočtete ZDE.

Pro čtenáře portálu ETFs.cz jsme připravili speciální vánoční nabídku. V případě objednání kurzu do konce letošního roku (31. 12. 2013) získáte slevu ve výši 1 000 Kč. Za celodenní seminář včetně studijních materiálů tedy zaplatíte pouhých 1 490 korun.

Závazné objednávky můžete zasílat na adresu akademie@etfs.cz

Poznámka: Sleva se vztahuje na seminář pořádaný v sobotu 8. února 2014.