Vzdělávací program od State Street Global Advisors

události

State Street Global Advisors (SSgA) spustil pro všechny zájemce o burzovně obchodované fondy (ETFs) interaktivní vzdělávací program ETF Ed, který je dostupný zdarma na internetové stránce společnosti (odkaz ZDE). Vzdělávací program má za cíl pomoci investičním profesionálům a jejich klientům zvýšit znalosti o ETF (například jejich výhody a roli v portfoliích).

TIP:

“V rychle se rozšiřujícím světě ETF si investoři kladou otázky ohledně trendů a také jak mohou být nové produkty aplikovány a implementovány do portfolia,” uvedl Jim Ross, výkonný viceprezident a globální šéf SPDR ETF v SSgA. “Revoluční na ETF Ed je, že dokáže odhalit mezery ve vědomostech investora a následně mu přizpůsobit studijní plán. Kurz je navržen tak, aby každého uživatele vedl vlastním tempem přes různá témata a postupně prohluboval jeho znalosti v oblasti ETF. Jedná se o zdroj, který je odlišný od čehokoli jiného v tomto odvětví,” dodává.

Program poskytuje krátké zhodnocení znalostí uživatele v oblasti ETF. Po posouzení získá uživatel vlastní vzdělávací plán, který by měl vylepšit jeho znalosti od základů ETF až po mechanismy portfoliové konstrukce.

Prostřednictvím série přizpůsobených kurzů (např. Co je to ETF? Jak ETF funguje? Strategické využití ETF) mohou uživatelé sledovat svůj pokrok a poté aplikovat získané dovednosti při konstrukci investičního portfolia.

Zdroj: Tomáš Kvapil, STOX.cz

Upozornění: Informace a data uveřejněná na internetových stránkách ETFs.cz nepředstavují nabídku k nákupu či prodeji jakýchkoliv investičních produktů ani nepředstavují investiční či obchodní doporučení. Obsah internetových stránek slouží jen a pouze ke studijním účelům. Podmínky užívání jsou uvedeny zde.

stox logoSTOX.CZ zprostředkovává online obchodování na více než 80 akciových trzích prostřednictvím platformy Trader Workstation. Nabízí velmi nízké poplatky a technickou a investiční podporu v češtině. Více na www.stox.cz.

Další příspěvky v rubrice Zprávy z trhu

 

Portfolio dluhu USA: Kam s ním?

Portfolio dluhu USA: Kam s ním?

Cena zlata se v závěru minulého týdne dostala těsně pod hranici 1200 dolarů. Stačilo k tomu vyjádření úředníků FEDu, kteří …

Hlavní asijské indexy dnes zakončily bez výraznějších změn

Hlavní asijské indexy dnes zakončily bez výraznějších změn

Z hlavních akciových indexů z oblasti Asie/Pacifik dnes nejvíc ztrácel hongkongský Hang Seng, který odepsal 1,7 %. Index uzavřel na …

V USA netěží polovina ropných souprav

V USA netěží polovina ropných souprav

Poslední čtyři roky ukázaly nejrychlejší rozšíření produkce ropy v historii Spojených států. Důvodem je především …

Rychlý přehled očekávaných událostí

Rychlý přehled očekávaných událostí

Přinášíme rychlý přehled očekávaných událostí v České republice, Německu a USA. Česká republika: 09:00 CPI (m-m) …

EIA: Zásoby a produkce ropy

EIA: Zásoby a produkce ropy

Americký Úřad pro energetické informace (EIA) zveřejnil vlastní odhady zásob a produkce ropy za minulý týden. Zásoby surové ropy …

Tesla Motors uvede nový model elektromobilu

Tesla Motors uvede nový model elektromobilu

Výrobce elektrických automobilů Tesla Motors uvede nový model místo modelu S 60, který je nejlevnější verzí stále známějších …