Které firmy tento týden zveřejní výsledky?

obchodování

Tento týden budou reportovat výsledky dva tituly z indexu Dow Jones 30, Coca-Cola a Wal-Mart. V Německu se můžeme těšit na výsledky Deutsche Boerse a Henkel. Na pražské burze nebude v tomto týdnu vyhlašovat ani jedna společnost.

Pondělí (17.2.)

V pondělí nás žádné výsledky nečekají, v USA se navíc neobchoduje kvůli svátku (výročí narození George Washingtona).

Úterý (18.2.)

V úterý své výsledky vyhlásí zástupce amerického indexu DJI 30 nápojový gigant Coca-Cola (KO). Z širšího indexu S&P se pak můžeme těšit na výsledky zdravotnické firmy Medtronic (MDT) nebo výrobce elektroniky Analog Devices (ADI).

Středa (19.2.)

V sousedním Německu bude vyhlašovat výsledky Deutsche Boerse (DB1). V zámoří své výsledky představí výrobce navigačních zařízení Garmin (GRMN), majitel hotelů Marriot Int. (MAR) a energetická Devon Energy (DVN).

Čtvrtek (20.2.)

V Německu nás čekají výsledky výrobce chemických produktů Henkel (HEN3). V USA pak bude reportovat obchodní řetězec Wal-Mart (WMT). Za zmínku stojí i další americké společnosti Hewlett-Packard (HPQ), DIRECTV (DTV) a Priceline.com (PCLN).

Pátek (21.2.)

Na závěr týdne se očekává zveřejnění hospodářských výsledků výrobce úklidových prostředků Ecolab (ECL) a utility Ameren (AEE).

Zdroj: Martin Bernat, Fio banka