Redakce portálu ETFs.cz

Roman MüllerIng. Roman Müller – redaktor, analytik a odborný garant portálu ETFs.cz, lektor Investiční akademie, ETF investor

První články o investování jsem začal psát v roce 2005 pro časopis Osobní finance a na finanční portál FinExpert.cz. V průběhu následujících let jsem prošel redakcí deníku MF Dnes, přispíval do Lidových novin, časopisu BIZ a zpravodajského magazínu Týden. Od začátku roku 2009 jsem čerpal zkušenosti v redakci odborného investičního čtrnáctideníku FOND SHOP.

Ze všech dostupných investičních nástrojů jsem si nejvíce oblíbil burzovně obchodované fondy (ETFs), se kterými již několik let aktivně obchoduji. Patřím mezi investory, kteří chtějí před investicí dokonale porozumět vybraným investičním produktům. Česká finanční média se burzovně obchodovaným fondům věnují jen okrajově a médium informující o ETF mi zde chybělo. Proto jsem se rozhodl založit vzdělávací portál ETFs.cz, který nabídne potenciálním ETF investorům všechny potřebné informace.

e-mail: muller.roman@etfs.cz

 

Miroslav VybíralMiroslav Vybíral – redaktor portálu ETFs.cz, lektor Investiční akademie, ETF investor

Na kapitálovém trhu se pohybuji více než 8 let. Během tohoto času jsem prošel obchodováním od futures kontraktů přes akcie až po ETF. Zaměřuji se na technickou analýzu a tvorbu obchodních systémů, které s využitím stop lossů a jiných pomocných nástrojů v podobě chytrých pokynů zajišťují ochranu majetku na obchodním účtu.

Během posledních let jsem opustil intradenní obchodování a více se zaměřil na poziční s cílem omezit rizika na minimum. Aktivně využívám ETF, se kterými jsem získal silný nástroj k ochraně portfolia a zajištění stabilního růstu kapitálu.

Své zkušenosti s burzovně obchodovanými fondy předávám ve svých autorských textech na portálu ETFs.cz. Setkat se se mnou můžete i na kurzech Investiční akademie ETF, kde představují vlastní obchodní modely.  Mým cílem je pomoci lidem se oprostit od strachu z finančních trhů a naučit je, jak převzít zodpovědnost za své naspořené finance.

e-mail: redakce@etfs.cz

 

Další spolupracovníci

Evžen Fojtík – redaktor a analytik portálu ETFs.cz

Alena Müllerová – redaktorka portálu ETFs.cz

Zuzana Křeháčková – redaktorka portálu ETFs.cz

Igor Roth – redaktor portálu ETFs.cz